L, 27. märts | Kuressaare

COVITRIP SAAREMAAL (1)

Covidist kopp ees ja kodus ei viitsi passida? Käivita oma mootorsöiduk, vöta kaasa pere või söbrad ja lahendage möistatusi seigeldes mööda Saaremaa pölisloodust. Parimatele auhinnad.
Registration is Closed
COVITRIP SAAREMAAL (1)

Aeg & Koht

27. märts 09:00 – 13:00
Kuressaare, Kuressaare, Saare County, Estonia

About The Event

COVIDTRIP on kena kivise ja kadakase Saaremaa seiklusmäng mootorsõidukitel, mille käigus avastad uusi ägedaid kohti, teid ja fakte. Võimalik, et avastad seeläbi midagi uut ka iseendas. Rajal on nii mõnigi nipikas ja vimpka nagu saarlasele kohane. Muidu on kõik lihtsalt lahendatav ja läbitav. 

Üritusel on saadaval tehniline tugi, kui kellegi mootorsõiduk peaks vajama vintsi või transpordi abi. 

Radade läbimine on jõukohane kõikidele tänavalegaalsetele sõidukitele, madaldatud sõidukid võivad mõnes kohas jääda hätta. Kasutame enamasti kõrvalteid ja metsaradu.

Saatuslik kontaktivaba COVIDTRIP saab alguse 9:00 Kuressaare Olerex parklast. 

Start on avatud 9:00-10:00, tangime nii ennast kui ka sõidukid, jagame laiali tööriistad, kaardid, moonapakid ehk StarterPack-id. 

Anname instruktaasid ja seletame ekipaažidele lahti rajakaardi. Kuulake hoolikalt ja tutvuge ülesannetega, olge tähelepanelikud. Liiga palju pole kunagi hea, liiga vähe jääb ka vajaka, parasjagu viib shile.

FINIŠH on avatud kuni 18:00-ni - Kus see asub, leiad läbi sulle antud ülessannete

Anname põgusa tagasiside peale üritust, vaatame, mis teeb covid ja kas ehk saame teha lõpetuseks ühise mönusa söömaaja lõkke ääres. 

Suupoolise ja grillimaterjali haarab iga ekipaaž ise kaasa, et see ühisele tulele sussutama panna. RoadAdventures'i hea sõber ja koostööpartner on kaasa pannud tutvumiseks kodumaised Tactical Foodpacki'id. Lisaks on Saaremaa Vesi varustanud meid hea samaka veega ja omalt poolt pakume kuuma pätikohvi või teed.

NB! Hea meelespea

  • Hoolitse selle eest, et meeskond tuleb üritusele tervena 
  • Pea kinni liiklusreeglitest ja hoia loodus puhtana ning teed jäägu sinu järelt terveks
  • Kanna maski ja hoia kinni 2+2 reeglist ning jälgi kõiki covid-iga kehtestatud reegleid

Teed LIVE või PILTI, ära unusta meid märkida - #COVIDTRIPSAAREMAAL & @RoadAdventures

Registration is Closed

Share This Event