L, 24. apr | Kuressaare

COVITRIP SAAREMAAL (KONTAKTIVABA)

Covidist kopp ees ja kodus ei viitsi passida? Käivita oma mootorsöiduk, vöta kaasa pere lahendage ägedaid möistatusi seigeldes mööda Saaremaa pölisloodust. Kui sul on naaber, siis anna tallegi teada! Registreerumisel lisa kindlasti ka oma võistkonnanimi. Parimatele auhinnad!
Registration is Closed
COVITRIP SAAREMAAL  (KONTAKTIVABA)

Aeg & Koht

24. apr 09:00 – 18:00 GMT +3
Kuressaare, Veski, Kuressaare, Saare maakond, Estonia

About The Event

COVIDTRIP on kena kivise ja kadakase Saaremaa seiklusmäng mootorsõidukitel, mille käigus avastad uusi ägedaid kohti, teid ja fakte.

Võimalik, et avastad seeläbi midagi uut ka iseendas. Rajal on nii mõnigi nipikas ja vimpka nagu saarlasele kohane. Muidu on kõik lihtsalt lahendatav ja läbitav.

Kuidas meie seikluse kontaktivaba instruktaaž välja nägeb?

Piirangute tõttu ei saa me kõik koos ringis seista ja kaarti lahti seletada. Seetõttu oleme end varustanud legendiga ning kõik oluline saab ilma igasuguse liigse kontaktita ilusti selgeks.

Kaardi ja legendi pakime paberkotti ning selle saab Saaremaa Veskist kontaktivabalt take-away stiilis autosse tõsta.  Peale kaardi ning legendiga tutvumist asud oma perega rajale.

Radade läbimine on jõukohane kõikidele tänavalegaalsetele sõidukitele, madaldatud sõidukid võivad mõnes kohas jääda hätta. Kasutame enamasti kõrvalteid ja metsaradu.

Kontaktivaba COVITRIP algab 9:00 Kuressaarest restorani Saaremaa Veski parklast.

LendStart on avatud 9:00-10:00.

Lugege hoolikalt legendi ja tutvuge kaardiga, olge tähelepanelikud. Liiga palju pole kunagi hea, liiga vähe jääb ka vajaka, parasjagu viib shile.

FINIŠH on avatud kuni 18:00-ni.

Kus finiš asub, leiad legendist läbi ülesande lahendamise, mis sulle on antud.

Vaatame, mis teeb covid ja kui piirangud on leebemad, saame ehk ühiselt teha lõpetuseks mõnusa söömaaja lõkke ääres. - No seda viimast saame teha ehk alles peale 25. aprilli.

Ekipaaži kaardi ja legendi hind 75€

Parimatele auhinnad!

Kui sõber või naaber tahab samuti oma perega tulla - jaga talle eventi - las regab end ära.

NB! Hea meelespea!

* Hoolitse selle eest, et tuled üritusele tervena.  * Pea kinni liiklusreeglitest ja hoia loodus puhtana ning teed jäägu sinu järelt terveks.  * Kanna maski ja hoia kinni 2+2 reeglist ning jälgi kõiki covid-iga kehtestatud reegleid.  * Järgime kõiki EV kehtestatud seaduseid ja piiranguid.

Teed LIVE või PILTI, ära unusta meid märkida - #COVIDTRIPSAAREMAAL & @RoadAdventures

*Jätame endale õiguse teha mis tahes muudatusi*

Registration is Closed

Share This Event