L, 15. mai | Kuressaare

NÖNNA MÖNUS SAAREMAAL - Motoriseeritud Seiklusmäng

Käivita oma mootorsöiduk, vöta kaasa pere või söbrad ja lahendage möistatusi seigeldes mööda Saaremaa pölisloodust. Registreerumisel lisa kindlasti ka oma võistkonnanimi. Peidetud aarded ja Parimatele auhinnad!
Registration is Closed
NÖNNA MÖNUS SAAREMAAL - Motoriseeritud Seiklusmäng

Aeg & Koht

15. mai 09:00 – 18:00
Kuressaare, Veski, Kuressaare, Saare maakond, Estonia

About The Event

Nöna Mönus Saaremaal on kena kivise ja kadakase Saaremaa seiklusmäng mootorsõidukitel, mille käigus avastad uusi ägedaid kohti, teid ja fakte ning saad teha kenat meeskonnatööd oma ekipaažiga.

Võimalik, et avastad seeläbi midagi uut ka iseendas. Rajal on nii mõnigi nipikas ja vimpka nagu saarlasele kohane. Muidu on kõik lihtsalt lahendatav ja läbitav.

Lisaks tutvud läbi maitsete erinevate Eest tootjate toodangu ja teenustega, mille oleme oma partneritelt teile kotti rajale poetanud.

Kuidas meie seikluse instruktaaž välja nägeb?

Oleme end varustanud Legendiga ning kõik oluline saab ilma igasuguse liigse kontaktita ilusti selgeks.

Kaardi ja Legendi pakime paberkotti ning selle saab Saaremaa Veskist kontaktivabalt take-away stiilis autosse tõsta. Kiire instruktaaž ja moonakot käes, on aeg asuda rajale.

Radade läbimine on jõukohane kõikidele tänavalegaalsetele sõidukitele, madaldatud sõidukid võivad mõnes kohas jääda hätta. Kasutame enamasti kõrvalteid ja metsaradu.

Lisaks oleme antud rajale pannud lisateed 2WD kui ka 4X4 maastikusuutelistele-  kui ka OFFROAD sõidukitele, et päev oleks Funn kõigile. Kõrvalrada ei tee teed pikemaks ja ülessande punktini viivad kõik teed.

Start 9:00 Kuressaarest restorani Saaremaa Veski parklast.

LendStart on avatud 9:00-10:00.

Lugege hoolikalt legendi ja tutvuge kaardiga, olge tähelepanelikud. Liiga palju pole kunagi hea, liiga vähe jääb ka vajaka, parasjagu viib shile.

FINIŠH on avatud kuni 18:00-ni.

Kus finish asub, leiad Legendist läbi ülesande lahendamise, mis on sulle antud.

Kui piirangud on leebemad, saame ehk ühiselt teha lõpetuseks mõnusa söömaaja lõkke ääres. Seda juba anname jooksvalt teada. Hetkel tundub, et teemegi kena ühise söömingu, et päev kenasti vabasõhus kokku võtta ja vahetada muljeid rajast, mälestustest ning õppida teineteist natuke paremini tundma. Palume igal ekipaažil võtta kaasa kerge meelepärane söögipoolis, mida ühisel tulel sussutada või lauale panna. Patta keerame ühe kena lökkesupi, mis selleks ajaks, kui jõuate juba juba kenasti mulksub.

Kõikse täpsem ja hilisem info nagu ikka personaalselt meilile.

EKIPAAŽI HIND ON 75€

PARIMATELE AUHINNAD 1-3 koht

Kui sõber või naaber tahab samuti oma perega tulla - jaga talle eventi - las regab end ära. PS! KOHTADE ARV ON PIIRATUD - 25 EKIPAAŽI, ehk 25 mootorsõidukit!

NB! Hea meelespea!

* Hoolitse selle eest, et tuled üritusele tervena.  * Pea kinni liiklusreeglitest ja hoia loodus puhtana ning teed jäägu sinu järelt terveks.  * Kanna maski ja hoia kinni 2+2 reeglist ning jälgi kõiki covid-iga kehtestatud reegleid.  * Järgime kõiki EV kehtestatud seaduseid ja piiranguid.

Teed LIVE või PILTI, ära unusta meid märkida - #PÕGENEKOGENAUDI; #NÄGENS & @RoadAdventures

*Jätame endale õiguse teha mis tahes muudatusi*

Registration is Closed

Share This Event