STAFF

RoadAdventures
Sitting by Campfire
No vot, me oleme sinu uued sõbrad, kes toovad sind välja mugavustsoonist, nihutame sinu piire ja paneme proovile sinu sõprus- ja paarisuhted läbi erinevate motoritseeritud sündmuste.

RoadAdventures on loodud toetamaks eesti kultuuri, kohalikke ettevõtjaid ja loomulikult siseturismi. Meie sündmustelt saad rikkamaks uute teadmiste ja kogemuste võrra (kultuurimälestised, legendid, uued teed ja külad, mida kunagi muidu ei läbiks, mahajäetud sõjaväe linnakud, raketibaasid jpm). Pingelised olukorrad toovad hästi välja oma meeskonna varjatud omadused. 

Olenevalt ürituste sisust (ja kehtivatest piirangutest), liigume koos või eraldi ühisstardist, kokkame ühiselt RMK aladel, mererannas või põlismetsas ning pajatame põnevaid seiku matkast ja teeme ägedale päevale ühiselt kokkuvõtte. Noh, paneme päevale ühiselt punkti.

Meie seiklustel on teed veeremist mööda kõigile mootoriga sõidukitele. Muidugi on ka eriüritusi, erilistele sõidukitele. 

 

Täpsed koordinaadid, kaardid, toidumoona, instruktaasi, gps seadmed vmt vajaliku saad ürituse toimumise päeval Stardist. Üritustel on auhinnafond, mis jaguneb kolme esimese koha vahel. Lisaauhinnad on muidugi ka, nendest räägime lähemalt juba sündmusel. Mis seal muud, kui et hakkame pinget kerima ja tunnetame kodumaad väheke teise nurga alt!

Ahjaa, olles kõik ebatäislikud, teeme nii nagu meie oskame.

Kogume koos kogemusi ja oleme avatud igasugustele ideedele ja ettepanekutele, et kuhu, kuidas ja millega, mida saaks paremini teha, et oleks kõik see värk veelgi ägedam.

 

Saigi vist kõik ja kuniks kohtume sinuga juba sündmusel -  nägens!

Ingrid ja Allar