Search

Koostööpartneritele

Meie üks eesmärkidest on edendada kohalikku turismi ning ettevõtlust. Üks tark ja armas mees kunagi raskel ajal ütles mulle: "Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab." No see tark mees on samas ka meie ettevõtmise ajud, jõud ja ideed. Mina panen ta lihtsalt liikuma oma armastuse, hoole ja tähelepanuga.


Kui aga koostööpartnerite juurde nüüd tagasi tulla, siis neid me tõesti ka aktiivselt otsime.


Meie RoadAdventures'is usume, et koos jõuame alati kaugemale. Meie seiklusmäng võimaldab tootjal tutvustada oma toodet otse ja vahetult. Rääkimata sellest, et tarbija jõuab tootega seiklusel ka põhjalikult tutvuda.


Teisalt oleme loomas koostööpartnerite platvormi, kus viime kokku erinevad teenus(t)e ja toodete pakkujad, kes nii-öelda vajavad teinetest, et kiiremini kasvada. Koos on ju alati kasumlikum!


Kolmandaks on meie soov kaasata koostööpartnerid ka RoadAdventures heategevusprojekti, et jagada vahetult oma kogemusi. Muidugi kohustuseks see tulevasele partnerile ei saa. Nimelt... ühiselt üksteise abiga saame luua eraldi sündmuste sarja just nendele lastele ja noortele, kes on sooritanud enestapukatseid. Just need pered vajavad seda, et tuleksime ettevõtjatena kokku ning annaksime neile lootust, usku ja parema tuleviku visiooni. Haiglad, psühholoogid, psühhiaatrid ja nõustajad või terapeudid seda alati ei suuda. Vahel on nii, et keegi, kes meenutab meile meid ennast või kellel oleme võtnud eeskujuks mõjutab meid rohkem, kui ükski ravi suudab. Vahel piisab ühest lausest, vaid ühest pilgust, võib-olla heast sõnast või jagatud kogemusest.


Loodame ühel päeval tuua need lapsed koostöös RoadAdventures meeskonnaga Eesti tootjate ettevõtetesse. See on koht, kus ettevõtja või ettevõtte meeskond saab jagada vahetult, milline oli elu-olu noorena, mis on olnud võidud ja kaotused ning millist rolli mängisid need selles, mis on teinud meist täna need, kes me oleme.


Selle lähenemisega võime aidata luua lastes ja noortes positiivsema maailmavaate, anname positiivse kogemuse ning julguse püüelda oma unistuste suunas. Võimalik, et keegi võib sellest kogemusest niivõrd inspireeruda ning tagasi saada mõtte elada, kogeda ja saavutada.


Kui sinul on mingi toode või teenus, mis on tõeliselt hea ning soovid seda inimestele tutvustada või jagad meie missiooni ning tahad maailmale natukene tagasi anda, kirjuta meile: tere@roadadventures.ee

6 views0 comments

Recent Posts

See All