Järgmised sündmused

 • NÖNNA MÖNUS SAAREMAAL - Motoriseeritud Seiklusmäng
  15. mai 09:00 – 18:00
  Kuressaare, Veski, Kuressaare, Saare maakond, Estonia
  Käivita oma mootorsöiduk, vöta kaasa pere või söbrad ja lahendage möistatusi seigeldes mööda Saaremaa pölisloodust. Registreerumisel lisa kindlasti ka oma võistkonnanimi. Peidetud aarded ja Parimatele auhinnad!
 • PASSI ISE SAARE VIITI
  P, 16. mai
  Kuressaare
  16. mai 09:00 – 18:00 GMT +3
  Kuressaare, Kuressaare, Saare County, Estonia
  Mäss passid? Käivita oma Kena Küna, vöta kaasa pere või söbrad ja lahendage möistatusi seigeldes mööda Saaremaa pölisloodust. Registreerumisel lisa kindlasti ka oma võistkonnanimi. Parimatele auhinnad.
 • NÖNNA MÖNUS SAAREMAAL - Motoriseeritud Seiklusmäng
  22. mai 09:00 – 18:00
  Kuressaare, Veski, Kuressaare, Saare maakond, Estonia
  Käivita oma mootorsöiduk, vöta kaasa pere või söbrad ja lahendage möistatusi seigeldes mööda Saaremaa pölisloodust. Registreerumisel lisa kindlasti ka oma võistkonnanimi. Peidetud aarded ja Parimatele auhinnad!
 • Sõrve Säär ja veristel radadel
  22. mai 19:00 – 23:00
  Kuressaare, Kuressaare, Saare County, Estonia
  Veereme risti ja põiki üle Saaremaa lääne külje. Verega kaetud maa, auklikud rajatised, müstilised paigad ja vähe käidud teed ning mahajäätud külad. Stardipaugu kütame ühistardist Kuressaare Olerex. (Auhinnafond)
 • Öös on asju
  L, 22. mai
  Kuressaare
  22. mai 21:00 – 23. mai 03:00
  Kuressaare, Kuressaare, 93815 Saare County, Estonia
  Tondijutud meeldivad? Skeptik või mitte, selleks veeremiseks on külmavärinaid tekitavad kohad, kõhedust tekitavate legendidega. Loomulikult kummitustega ja muidugi pilkases pimeduses. Lisaks rituaalid surnuaedades jpm. !Lükkame sündmuse edasi kuniks tulevad uued valitsuse korraldused!
 • Elektrisõidukite GOGAME! Harjumaal
  05. juuni 09:00 – 16:00 GMT +3
  Eesti
  Oodatud on igasugu vägevad elektrijõul liikuvad sõidukid mis, kus ja kuidas täpsemalt - stay Tuned! Ahjaa, kindlasti saate panna oma sõbra särtsakuse proovile - Rajal ka elektritugijaam ;)
 • Hiiuma avastamata maa
  L, 05. juuni
  Hiiumaa
  05. juuni 10:00 – 18:00
  Hiiumaa , Hiiu County, Estonia
  Üks kena persetäis, ehk kaks ja pool praamitäit. Loksume üheskoos Saaremaalt Hiiumaale. Koht kuhu naljalt ei satu, see seiklus viib meid risti põiki üle ja ümber Hiiumaa. Toetme kohalikku elu ja vaatame, mis ähmane maa see Hiiumaa tegelikult on. Ei puudu ka ägedaid ülessande ja auhinnafond.
 • Всё нахуй, kõik Ida-Virumaale
  12. juuni 10:00 – 20:00 GMT +3
  Kiviõli, Kiviõli, Ida-Viru County, Estonia
  Hу товарищи, особенно скучная игра, mis läbib mahajäätud töölisrajoone, linnakuid, sõna otses mõttes keelatud, no meile avatud alasid, mille rajad viivad läbi lagunenud hoonete. Saate nautida vägevat loodust, laguune jpm, seda kõike saadavad lahendamist vajavad mõistatused nagu heaks tavaks saanud.
 • MUSKLID & PETROLHEADS BADASS MARATON
  19. juuni 04:30 – 20:30
  Eesti
  Oodatud on kõik AMEERIKA HOBUJÕUD! Auhinnafond ja hulgaliselt tegevust jpm, rohkem infot peagi. Mis, kus ja kuidas täpsemalt - stay Tuned!
 • Kuue varbaga maa ja Läti piir
  19. juuni 10:00 – 20:00
  Ikla, Ikla, 86005 Pärnu County, Estonia
  Muhedalt avastusrohke piirikülade ja eluolude peadpõõritav seiklusmäng. Vaja läheb kehakeelt, kui keele oskus vajaka, nutikust ja piisaval määral lehmakomme. Seniks saldejums, ahjaa, nagu ikka ka auhinnafond.
 • Eksootiline maraton Sport- ja Eksootilistele sõidukitele (Saaremaa Eri)
  26. juuni 04:30 – 21:30
  Väikese Väina Tamm, Väike Strait, Estonia
  Kuuma anname Väikese Väina Tammilt päikesetõusuga ja lõpetame ühiselt Sõrve Sääres loojanguga just nagu filmist "Need for Speed". Käänulised teed, mõõda rannikuäärt, mida saadavad ägedad ülesanded. Finišeerudes kütame ühiselt Kuressaarde, Restorani Veski. Ööd toetab Suurkada puhketalu, auhinnad jpm.
 • Pärnu-Palanga-Nida
  L, 03. juuli
  Pärnu
  03. juuli 07:00 – 04. juuli 18:00
  Pärnu, Pärnu, Pärnu County, Estonia
  Kuurortid ja lõpmatud laguunid. Seiklusmäng, kus liigume ühisstardiga koos menuka lõpuni. Eriliselt vägevad rannikualad, lõputud liivadüünid, müstilised paigad, laulvad ja helendavad nudiste rannad, nõiamäed jpm. Muidugi auhinnafond.
 • Eksootiline maraton Sport- ja Eksootilistele sõidukitele (Kesk- ja lõuna-Eesti)
  09. juuli 10:00 GMT +3 – 10. juuli 12:00 GMT +3
  Tallinn, Tallinn, Estonia
  Kuuma anname Tallinna T1-Mall parklast ja lõpetame ühiselt Setomaal. Käänulised teed, põnevad kohad, ja muidugi ägedad mängud. Finišhi leiad raja läbimise käigus, kui oled lahendanud kõik ülesanded. Auhinnafond jpm.
 • Eksootiline maraton Hobisõidukitele
  10. juuli 04:30 – 23:45
  Eesti
  Oodatud on kõik vanad ja uued hobisõidukid! Auhinnafond ja hulgaliselt tegevust jpm, rohkem infot peagi. Niipalju veel, et rada käib seekord ajapeale, mis, kus ja kuidas täpsemalt - stay Tuned!
 • RAT ROD & MADMAX DEADEND
  L, 17. juuli
  Eesti
  17. juuli 10:00 – 20:00
  Eesti
  NONII ROTIKAD VÄLJA, SELLEST PALJU SIIA JUTTU EI TULE, AGA MIDAGI IKKA, ENAMASTI PERSONAALNE EMAIL HUVITUNUILE!
 • Всё нахуй, Maraton Sport- ja Eksootilistele sõidukitele (Ida-Virumaa)
  24. juuli 10:00 – 22:00 GMT +3
  Türisalu, Türisalu pank, Türisalu, 76706 Harju maakond, Estonia
  Hу товарищи, особенно скучная игра, mis läbib mahajäätud töölisrajoone, linnakuid, sõna otses mõttes keelatud, no meile avatud alasid, mille rajad viivad läbi lagunenud hoonete. Saate nautida vägevat loodust, laguune jpm, mida kõike saadavad ägedad mängud. Kuuma anname Türisalu Pangalt.